Czasami robimy to w łóżku!

Czasami robimy to w łóżku!

Niedziela to idealny moment na długie poranki. Nigdzie się nie śpieszymy, mamy czas tylko i wyłącznie dla siebie (no chyba, że są już dzieci) i tak naprawdę mamy okazję nadrobić cały miniony tydzień. Minuty upływające na rozmowach w łóżku to chyba najprzyjemniejszy moment każdego dnia. Niestety w ciągu tygodnia chyba na palcach jednej ręki możesz policzyć ile razy udało Wam się spędzić taki poranek. Dlatego niedzielę powinniśmy celebrować i oddać się przyjemnościom. Zwłaszcza tym, o których marzymy od dawna, a nigdy nie mamy na to czasu. Z wiekiem nie tylko przestanie nam się chcieć takich poranków ale przede wszystkim – mało kiedy będziemy mieć wystarczającą chwilę spokoju by móc to zrobić.

Nic tak nie wprawia w dobry nastrój jak pyszne, nieśpieszne, poranne śniadanie w łóżku.

Dzieci oczywiście utrudniają takie poranki jednak warto skorzystać kiedy ich jeszcze nie ma albo smacznie sobie śpią. Nie ma nic przyjemniejszego i romantyczniejszego niż śniadanie w łóżku z ukochaną osobą. I teraz pewnie pomyślisz, że to Twój Mąż takie śniadanka do łóżka powinien Ci serwować. Pomysł zacny jednak czy tylko On powinien o takich gestach pomyśleć? Przecież to obydwie strony powinny się starać. Pamiętaj, że On nic nie musi i nic nie powinien. To Wy wspólnie powinniście a wręcz musicie się starać. Bo jeśli zadałabym Ci teraz pytanie: „Kiedy ostatni raz zaskoczyłaś swojego Męża?” mogłabyś mieć problem z odpowiedzią na nie. Wiem, że masz milion obowiązków domowych ale czy Twój Mąż ich nie ma?

No ale wracając do śniadania w łóżku. Ten jeden raz na jakiś czas – być może raz w miesiącu albo i rzadziej możesz poświęcić swoją ulubioną białą pościel 😉 Tona okruszków, plamy po soku czy wtarte masło w poduszkę to naprawdę niewielkie straty – zwłaszcza jeśli za chwilę pościel wrzucić do pralki i znów będzie jak nowa. Nic nie przebije atmosfery jaką daje ciepła kawa z mleczną pianką wypita w piżamie w łóżku. I nie chodzi tylko o przyjemność jaką sprawisz sobie. Chodzi o Wasz wspólny czas, radość jaka się pojawi i te chwile, które na zawsze będą niezapomniane. To jeden ze sposobów byście w tym zabieganym świecie mogli zadbać o Waszą relację. Niektórzy są w stanie takie poranki porównać nawet do pobytu w SPA – całkowicie się zgodzę. I nie musi być to coś wyszukanego. Świetnym pomysłem będą tosty z dżemem czy po prostu jogurt naturalny z owocami i granolą. Do tego ulubiona kawa, sok owocowy bądź garść ulubionych owoców i przepyszne, romantyczne śniadanie zostało podane do łóżka! Kilka minut zajmie Ci przygotowanie tych pyszności a dzień rozpoczęty w taki sposób zdecydowanie zapamiętasz na długo.

A jak u Was wyglądają nieśpieszne poranki? Lubicie śniadania w łóżku czy może wolicie tradycyjnie, przy rodzinnym stole? Chętnie zainspirujemy się Waszymi pomysłami na dobry początek niedzieli!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *