Czy to On?

Czy to On?

Zauroczenie pojawia się dość szybko. W mężczyźnie mogą spodobać nam się miłe gesty, sposób zachowania, ubioru, komplementy, którymi nas obdarowuje, sposób w jaki planuje wolne chwile. Można by wyliczać więcej i więcej. Podobno, do zakochania jeden krok – tylko skąd wiedzieć, że ten krok nastąpił? Skąd zyskać pewność, że to ten mężczyzna jest nam pisany i to z nim powinnyśmy spędzić resztę życia?

Będziesz dla niego najważniejsza

I nie chce Ci tu teraz powiedzieć, że poza Tobą świata nie będzie widział i wszystko co się teraz będzie działo, będzie kręciło się wokół Ciebie. Nie. Bo to nie o to chodzi w dojrzałym związku. Ty chcesz w dalszym ciągu rozwijać swoje pasje i On też. Tak musi i ma być. Plany na przyszłość, realizacja marzeń, rozwój zawodowy – to wszystko jest ważne dla niego i dla Ciebie. W tej całej gonitwie, dążeniu do ideału nie może zapomnieć o Tobie. Mimo miliona obowiązków musi znaleźć dla Ciebie czas, być dla Ciebie oparciem i ostoją w trudnych momentach. Wiem, że sama sobie poradzisz jak będzie Ci źle – ale z nim będzie Ci łatwiej, potrzebujesz go przecież. Nie możesz być dodatkiem do jego życia. To jego życie może być dodatkiem do Ciebie.

Będzie Cię wspierał

Skoro już mowa o rozwoju warto zwrócić również uwagę na podejście partnera do Twoich planów – nie tylko tych zawodowych ale i rozwojowych. Twoje ambicje związane z lepszym stanowiskiem, nabywanie nowych umiejętności, rozwijanie zainteresowań jest ważne. Jeśli naprawdę Cię kocha i jest mądrym facetem to będzie wiedział, że wsparcie to jedyne co może dla Ciebie zrobić. Nie będzie Ci za wszelką cenę podkładał kłód pod nogi. Będzie pomagał zdobywać nowe umiejętności. Będzie kibicował w kolejnych zmaganiach. Może kiedyś pomoże stworzyć to o czym od dziecka marzyłaś? Nie ważne co zrobi – ważne, że na każdym kroku pokaże Ci jak bardzo wierzy w Ciebie, Twoje umiejętności i szanse na rozwój. Twoje szczęście to też jego szczęście. Spełniając Twoje marzenia, spełnia swoje. Pamiętaj o tym.

Będzie Ci ufał

Taka podstawa. Może i powinna znaleźć się na pierwszym miejscu. Zaufanie jakim Cię obdarzy pozwoli Ci na pełną swobodę, wolność w związku. Pomimo tego, że nie będziesz już sama, będziesz czuła się wolna. Żadne nakazy, zakazy, ustępstwa, szantaże czy kontrole nie pojawią się w Waszym życiu. On będzie wiedział, że wolność w Waszym związku to eliksir, bez którego Wasz związek nie rozkwitnie. On doskonale będzie wiedział, że jeśli będziesz chciała spędzić noc z innym facetem to prędzej czy później to zrobisz i żadne jego trzymanie Cię w zamknięciu nie pomoże.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *