Stało się!

Stało się!

Chyba pora na małe wyjaśnienie naszej już tak okropnie długiej nieobecności!

Już od kilkunastu minut zastanawiam się od czego zacząć – czy od tego, że jesteśmy ogromnie szczęśliwi czy też może od tego, że nasze życie wywróciło się do góry nogami? To chyba jest ten moment, w którym żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego co chciałabym Wam powiedzieć.

STAŁO SIĘ! Od kilkunastu tygodni, Życie We Dwoje, nabrało nowego znaczenia. Choć nadal Życie We Dwoje jest dla nas bardzo ważne to jednak pojawił się ktoś trzeci. Ktoś, dzięki komu nasze życie nabrało innego wyrazu!

Tak, tak, tak – jestem w ciąży.

Już za chwilę będziemy na półmetku naszej drogi do poznania Maleństwa. To dlatego ostatnie kilka tygodni było dla nas takie trudne – oswojenie się z nową sytuacją, całkowity brak siły na robienie czegokolwiek i ogromna, niepohamowana chęć snu 24 godziny na dobę. Powoli zaczynamy wracać do formy a więc będzie nas tu troszkę więcej. I nie martwcie się – ciążowe szaleństwo nie zawładnie tym miejscem. Nadal jest to blog o Życiu We Dwoje.

Chcieliśmy podzielić się z Wami tą cudowną wiadomością – takim szczęściem trzeba dzielić się z całym światem!3 thoughts on “Stało się!”

  • Gratulacje! Tak myślałam! Kiedyś już skomentowałam Twój post. Nam tez się udało! Do półmetka jeszcze chwila, ale już niedługo

    • Pamiętam ☺️cieszę się ogromnie!Gratulujemy!
      Mam nadzieję, że będziemy mogły wymieniać się doświadczeniami – jesteśmy całkowicie zieloni w temacie ☺️

      • My też 😂 Fajnie, ze na Ciebie trafiłam. Nawet w podobnym czasie zaczęłam sama pisać bloga, ale jakoś motywacji zabrakło. Będziemy się wspierać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *